Technopomiar sp. z o.o.
ul. Buforowa 4c
52-131 Wrocław
www.technopomiar.pl
info@technopomiar.pl
NIP: 899-24-32-941

centrala:
tel. +48 71 332 98 00
fax +48 71 332 98 30

Zapytania ofertowe prosimy kierować na:
e-mail: sales@technopomiar.pl

Zapytania serwisowe prosimy kierować na:
e-mail: service@technopomiar.pl


Dział handlowy:

Leszek Kowal – kierownik, aplikacje gazowe
tel: +48 71 332 98 01
e-mail: lkowal@technopomiar.pl

Mariusz Mielcarz – aplikacje wodne, analizatory TOC, liczniki cząstek, analizatory laserowe
tel: +48 71 332 98 16
e-mail: mmielcarz@technopomiar.pl

Dział aplikacji gazowych:

Kamil Kołodziejczak
tel: +48 71 332 98 05
e-mail: kkolodziejczak@technopomiar.pl


Tomasz Kolago
tel: +48 71 332 98 04
e-mail: tkolago@technopomiar.pl


Robert Mielcarz
tel: +48 71 332 98 15
e-mail: rmielcarz@technopomiar.pl


Michał Łazowski
tel: +48 71 332 98 22
e-mail: mlazowski@technopomiar.pl


Dział aplikacji wodnych:

Sebastian Hankiewicz
tel: +48 71 332 98 02
e-mail: shankiewicz@technopomiar.pl


Michał Godlewski
tel: +48 71 332 98 02
e-mail: mgodlewski@technopomiar.pl


Dział projektowy:

Paweł Dąbrowski
tel: +48 71 332 98 03
e-mail: pdabrowski@technopomiar.pl


Marek Kubik
tel: +48 71 332 98 06
e-mail: mkubik@technopomiar.pl


Joanna Ciołek
tel: +48 71 332 98 06
e-mail: jciolek@technopomiar.pl


Szymon Tuta
tel: +48 71 332 98 06
e-mail: stuta@technopomiar.pl


Kamil Dropiński
tel: +48 71 332 98 16
e-mail: kdropinski@technopomiar.pl


Dział serwisu:

Tomasz Zywer - kierownik
tel: +48 71 332 98 10
e-mail: tzywer@technopomiar.pl

Adam Łój
tel: +48 71 332 98 11
e-mail: aloj@technopomiar.pl

Zbigniew Dudka
tel: +48 71 332 98 11
e-mail: zdudka@technopomiar.pl

Robert Brojek
tel: +48 71 332 98 12
e-mail: rbrojek@technopomiar.pl

Krzysztof Brojek
tel: +48 71 332 98 13
e-mail: kbrojek@technopomiar.pl

Tomasz Biernikowicz
tel: +48 71 332 98 13
e-mail: tbiernikowicz@technopomiar.pl

Piotr Śliwa
tel: +48 71 332 98 13
e-mail: psliwa@technopomiar.pl

Kamil Śliwa
tel: +48 71 332 98 13
e-mail: ksliwa@technopomiar.pl

Michał Rzadkowski
tel: +48 71 332 98 13
e-mail: mrzadkowski@technopomiar.pl

Paweł Zieliński
tel: +48 71 332 98 11
e-mail: pzielinski@technopomiar.pl

Damian Kowal
tel: +48 71 332 98 11
e-mail: dkowal@technopomiar.pl

Księgowość:

Barbara Witkowska
tel: +48 71 332 98 32
e-mail: bwitkowska@technopomiar.pl

Anna Jabczyk
tel: +48 71 332 98 31
e-mail: ajabczyk@technopomiar.pl

Katarzyna Szubart
tel: +48 71 332 98 00 
e-mail: info@technopomiar.pl

Adrianna Skrzypiec
tel: +48 71 332 98 31
e-mail:
askrzypiec@technopomiar.pl

Małgorzata Broniszewska
tel: +48 332 98 31 
e-mail: mbroniszewska@technopomiar.pl





Wyświetl większą mapę


Zapytanie ofertowe


Firma:

Wydział:

Stanowisko:

Imię:

Nazwisko:

Adres:

Telefon:

Faks:

Adres
e-mail:

Branża:

Treść pytania:




 


© Technopomiar, ul. Buforowa 4c, 52-131 Wrocław, info@technopomiar.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design - Provider